KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9377074
nr 937 7074
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Jean Skoglund (1908-1948), Stockholm från Mosebacke, Katarinahissen, signerad, motivet: 30x43
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:41:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund